איפיון, פיתוח, כתיבת תוכן, עיצוב וניהול אתרי אינטרנט לחברות ועסקים או בקיצור: מטריקס דיגיטל.  אנחנו עובדים, חיים ונושמים את כל מה שקורה בעולמות הדיגיטל ממסמך האפיון הראשון ועד לתכנות מורכב ברמת הפיקסל פרפקט. עד היום הקמנו עשרות אתרי מסחר, תדמית, תוכן ל- SEO, ניהול ידע ארגוני ועוד. את האתרים אנו בונים מתוך הבנת הצרכים העסקיים שלכם ובהתאמה למטרותיכם העסקיות ומשלבים ידע טכנולוגי מעמיק וראייה עתידית.  לא בטוחים איזו פלטפורמה הכי מתאימה לכם? אנחנו עובדים עם כולן ונדע להתאים את זו שעונה בדיוק לצרכים של העסק שלך. 

אתרי מסחר

אתרים מסחריים 

מגמת הרכישות דרך אתרי האינטרנט הולכת וצוברת תאוצה בישראל ובעולם כולו. אם גם אתם רוצים להיות בשורה הראשונה של האתרים המסחריים הגדולים, כדאי מאוד שתספקו ללקוחותיכם חווית מסחר חיובית, נגישה ומזמינה. מטריקס דיגיטל מתמחה באפיון, עיצוב ופיתוח אתרי מסחר גדולים, מורכבים, בעלי ממשקים למערכות קופה, CRM ו-ERP ויותר מנשמח לסייע לכם בבניית אתר מעוצב וחדשני, התואם לאסטרטגיה השיווקית של החברה ומעניק ערך מוסף גם לכם וגם ללקוחות שלכם.

אתרי תוכן ותדמית 

יש לכם אתר ונמאס לכם ממנו או שאתם סתם רוצים לשדרג?  מעבר לקוסמטיקה, כדאי לכם לדעת שיש לזה גם משמעות עסקית.  מתי בפעם האחרונה בדקתם אם האתר שלכם משקף את המסר שאתם רוצים להעביר וכיצד הוא עושה זאת?  מטריקס דיגיטל עוסקת בהקמת אתרי תוכן ותדמית והתאמת אתרים קיימים לעולם המשתנה באמצעות חדשנות והטמעה של יכולות נגישות, רספונסיביות ותוכן מותאם SEO ומתוך הבנה שחוויית הלקוח היא חלק בלתי נפרד מהמטרה ומההצלחה. 

אתרי תוכן

פורטלים וניהול ידע 

אחד האתגרים המשמעותיים העומדים בפני ארגונים וחברות הוא ניהול ושימור הידע הארגוני, שרובו נמצא אצל העובדים דוקא. למטריקס דיגיטל מגוון פתרונות שיכולים לסייע לכם בתחום זה, אחד מהם הוא  Procomzo - מוצר חדשני לשיתוף ידע פורמלי וא-פורמלי, המעודד את העובדים לחלוק את הידע המצוי אצלם, על בסיס משחקיות ותוך הנאה המדרבנת לפעולה.