מטריקס מובייל זהו גוף סטארטאפ צעיר ודינמי, שנותן ללקוחותיו את היתרון של הקשר עם מטריקס, תוך קריאה למומחיות של עמיתים בתחומים כמו דיגיטל, IOT ואבטחת איכות לפי הצורך.
צוותי מומחים ייעודיים למובייל, משלבים ידיים עם מומחי ה-UX שלנו וצוותי צד השרת, זאת לצד ידע בטכנולוגיות רבות ומכלול פתרונות מובייל.
בשיטה זו מטריקס מובייל יודעים כצד להגיש ללקוחות שלה אפליקציית מובייל מהשורה הראשונה, שמשתלבת באסטרטגיה הדיגיטלית של הארגון.

 

דעה: הסמארטפון והמחשב דווקא משפרים את הבריאות והכושר (יגיל כהן)

פקודות קוליות זה הטרנד החם בממשק משתמש

רוצים לדעת איך ייראה העתיד הקרוב? תעקבו אחר הילדים. באיזו תדירות הם מקלידים משהו בטלפון? ובאיזו תדירות הם מקליטים הודעות קוליות בוואטסאפ, או משתמשים בחיפוש קולי? אני מנחש שהפעולות הנפוצות יותר הן הפעולות הקוליות. הטכנולוגיה הקולית, המאפשרת לנו לחפש, להזמין, ובאופן כללי לבצע כמעט הכל באמצעות מיתרי הקול ומכשיר חכם, עשתה קפיצה חדה בשנים האחרונות, וכיום כל אחת מענקיות הטכנולוגיה מחזיקה בפלטפורמה קולית: לאפל יש את סירי, לגוגל את אוקי גוגל, לאמזון את אלכסה ולמייקרוסופט את קורטנה, והאפליקציות המתבססות על הפלטפורמות הללו הולכות ומתרבות.

מרעיון לאפליקציה 

משחוק

גיימיפיקציה באפליקציה

בניית אפליקציה יפה ומקצועית אינה מספיקה כדי שמשתמשים יחזרו להשתמש בה בקביעות ואף ימליצו עליה לחברים, מה כן יכול לעשות לכם את זה? גיימיפיקציה.
המישחוק באפליקצייה יכול להיות לכם לעזר במיוחד כשתרצו שהגולשים שלכם יבצעו משימות משעממות כמו מילוי פרטים, סקרים וכדומה – זה המקום להכניס קצת עניין

אנליטיקה לאפליקציות 

לא רק גוגל אנליטיקס! כל כך הרבה כלי אנליטיקה לאפליקציות קיימים היום בשוק, החל ממפות חום, דרך מערכות אנליטיקס ועד למנגנוני הפצה, ניהול קמפיינים פרסומיים ועוד. רגע לפני שבוחרים את הכלי הנכון חשוב להבין לעומק את המהות העסקית ואת הצרכים שלכם כדי למקסם את היכולות של האפליקציה ולספק חווית משתמש איכותית