אסטרטגייה דיגיטלית 

Facebook ,Amazon ,Apple ואחרות הפכו למה שהן היום בזכות היותן "דיגיטליות" מיומן הראשון בשוק,  בעוד שעסקים אחרים נאלצים להיאבק היום על השתלבות נכונה, שימור לקוחות והצעדת השירותים והמוצרים שלהם לעידן הדיגיטלי המשתנה תדיר. גם בישראל, עשרות חברות כבר עוברות תהליכי טרנפורמציה דיגיטלית,  תהליך השינוי כולל מיפוי ובנייה של אסטרטגיה דיגיטלית רחבה ומחייב הגדרה מחדש של חויית הלקוח. עדיין לא שם?
כדאי לכם למהר כי בקרוב מאוד מי שלא יהיה שם, פשוט לא יהיה.

Marketing Automation 

רוצה לגייס לקוחות חדשים? להגדיל את סלי הקנייה של לקוחות קיימים?
 עם כלים מתקדמים כמו Marketing Automation, קל יותר להשיג את המטרות האלה. עם Marketing Automation תוכלו לייצר חיבור אמיתי בין שיווק ומכירות, לקבל נתונים ממפגש עם לקוחות בקמפיינים, איסוף לידים, חיבור למערכות CRM ועוד, ולפנות לכל לקוח בערוץ המתאים לו, בשפה הנכונה ועם המידע המתאים. 

לדבר עם הבוט 

אחת המטרות הראשונות של עסק או חברה, זה לדעת לספק ללקוחות את המידע הרלוונטי להם, בזמן הקצר ביותר ותוך מתן חוויה שירותית חיובית. שימוש בצ'טבוט יעזור לכם להשיג בדיוק את זה וגם לפעול באחת מזירות הדיגיטל הכי חמות ומעודכנות. מטריקס דיגיטל מתמחה באיפיון וביצירת תוכן משמעותי לבוט, כך שיהיה ממוקד, שירותי ומותאם לקהל היעד תוך שמירה על "קול המותג" שלכם ויצירת נאמנות בקרב הלקוחות

האינטרנט של הדברים 

העולם מתקדם לכיוון Internet of Things ואנחנו כבר שם, מחכים לכם עם פתרונות IOT מתקדמים.  מטריקס דיגיטל משתפת פעולה עם  ענקיות תוכנה וחומרה מובילות בעולם, בתחום ה-IOT, ביניהן: IBM, CISCO ,MICROSOFT ,AWS REDHAT ,RTI ,SAP BM ואף הכניסה לארץ פיתוחים מתקדמים מעולמות ה-Industrial IOT, כדוגמת פתרונות לניהול אוטומטי של מרכזים ומחסנים לוגיסטיים, פתרונות תשתית, קישוריות ועוד. 

שירותי ענן 

במציאות של היום, מי שלא בענן, פשוט לא קיים או לפחות, לא לאורך זמן.
מחפשים שירותי ענן אמינים, איכותיים לטווח קצר או ארוך? תוכלו למצוא את זה גם אצל אחרים אבל חשוב לכם למנף את נתוני הדאטה בצורה עסקית שתניב לכם גם רווחים, הגעתם לכתובת הנכונה!

אנחנו נשמח לסייע לכם בכל מה שקשור לשירותי ענן הן בהיבט התשתיות של אירוח אתרים ואפליקציות, ניתוח התנהגות גולשים ועוד והן במתן שירותים מבוססי Machine Learning לעיבוד תמונה, קול, יצירת בוטים ושירותים נוספים. לא בטוחים מה כל זה אומר או סתם רוצים להתייעץ איתנו? צוות המומחים של מטריקס דיגיטל עומד לרשותכם.  

פקודות קוליות

פקודות קוליות

בשנתיים האחרונות חלו תמורות טכנולוגיות שהפכו את הפקודות הקוליות לפיצ'ר שהוא תמיד היה צריך להיות – זריז ויעיל. כיום, ניתן לבצע כמעט הכל באמצעות פקודות קוליות במובייל, מציוץ בטוויטר ועד הזמנת פיצה. לא משנה אם אתם משתמשי IOS שנעזרים בסירי או משתמשי אנדרואיד שמשתמשים בשירות ה-Google Now, שניהם מגיבים מצוין לפקודות באנגלית פשוטה שלא תדרוש מכם לאמץ מבטא אמריקאי או בריטי. רוצים להפוך את החיים שלכם לנוחים יותר באמצעות הפקודות הקוליות?